♠ ♦
 Permainan Meja

GTR88 Permainan Meja – Blackjack, Baccarat & Poker Terbaik untuk Pemain Malaysia

Rasai keseronokan kasino sebenar tanpa perlu keluar rumah. GTR88 menawarkan lebih 60 meja permainan klasik dengan live dealer profesional, had taruhan fleksibel dari RM 2 dan pengalaman bermain yang telah dipercayai ratusan ribu pemain Malaysia.

 60+ Meja Aktif  Live Dealer 24/7  Dari RM 2 Sahaja  Meja VIP Tersedia

Tangan Blackjack

♠A
♥K
BLACKJACK! Bayaran 3:2
98.5%
RTP Blackjack
98.9%
RTP Baccarat
60+
Meja Aktif
gtr88

Koleksi Permainan

Semua Permainan Meja di GTR88

Pilih permainan kegemaran anda dan mula bermain dalam masa beberapa saat.

LIVE
🃏
Classic Blackjack
Evolution Gaming

Blackjack klasik dengan peraturan standard. RTP 99.5% dengan strategi asas. Dealer berdiri pada soft 17.

RTP 99.5%Min RM 5Populer
LIVE
⚡
Infinite Blackjack
Evolution Gaming

Satu meja yang boleh menampung pemain tanpa had. Sesuai untuk waktu puncak. Terdapat pilihan Six Card Charlie.

Tanpa Had TempatMin RM 2
LIVE
💰
VIP Blackjack
GTR88 Exclusive

Meja eksklusif untuk pemain VIP GTR88. Had taruhan tinggi sehingga RM 50,000 dengan perkhidmatan peribadi.

VIPMin RM 200Eksklusif
LIVE
🌟
Speed Blackjack
Evolution Gaming

Masa keputusan lebih pantas — pemain yang paling cepat membuat keputusan akan diproses dahulu. Lebih banyak tangan per jam.

PantasMin RM 5
LIVE
🎴
Baccarat Standard
Pragmatic Play Live

Baccarat dalam format klasik. Pertaruhan pada Player, Banker atau Tie. RTP Banker 98.94% — antara yang tertinggi dalam kasino.

RTP 98.94%Min RM 5Populer
LIVE
⚡
Speed Baccarat
Evolution Gaming

Setiap pusingan selesai dalam 27 saat. Sesuai untuk pemain yang suka bertaruh banyak tangan dalam masa singkat.

27 Saat/PusinganMin RM 2
LIVE
🥂
VIP Baccarat
GTR88 Exclusive

Pengalaman baccarat mewah dengan meja peribadi dan dealer khusus. Tersedia dalam bilik VIP GTR88 24 jam sehari.

VIPMin RM 500Eksklusif
LIVE
💛
Lightning Baccarat
Evolution Gaming

Dengan multiplier petir rawak sehingga 512x pada setiap pusingan. Setiap tangan boleh bertukar menjadi kemenangan luar biasa.

x512 MultiplierMin RM 10
LIVE
♠
Casino Hold'em
Evolution Gaming

Berdasarkan Texas Hold'em. Main melawan dealer dan bukannya pemain lain. Lebih mudah dan santai untuk pemula poker.

Lawan DealerMin RM 5
LIVE
🎯
Three Card Poker
Playtech

Poker ringkas dengan hanya tiga kad. Putaran pantas, strategi mudah dan peluang kemenangan yang lebih tinggi daripada poker tradisional.

3 KadMin RM 5Pantas
LIVE
🏆
Caribbean Stud Poker
Evolution Gaming

Dengan jackpot progresif yang berpotensi memberi kemenangan besar. Lima kad lawan dealer dengan pilihan raiser atau fold.

Jackpot ProgresifMin RM 10
LIVE
💪
Ultimate Texas Hold'em
Evolution Gaming

Versi Hold'em dengan peraturan yang sedikit berbeza membolehkan pemain menaikkan taruhan lebih awal untuk kemenangan lebih besar.

Taruhan AwalMin RM 10
LIVE
🐉
Dragon Tiger Classic
Evolution Gaming

Permainan dua kad yang paling mudah di kasino. Pilih Naga atau Harimau — kad yang lebih tinggi menang. Selesai dalam beberapa saat sahaja.

2 KadMin RM 2Mudah
LIVE
⚡
Lightning Dragon Tiger
Evolution Gaming

Dengan tambahan multiplier petir rawak. Kad yang terpilih boleh membawa gandaan sehingga 50x daripada taruhan asal anda.

x50 MultiplierMin RM 5
LIVE
🌟
Dragon Tiger VIP
GTR88 Exclusive

Meja VIP eksklusif GTR88 dengan had taruhan sehingga RM 30,000. Khusus untuk pemain berpengalaman yang ingin bertaruh besar.

VIPMin RM 100
LIVE
🎲
Sic Bo Classic
Pragmatic Play Live

Permainan dadu Cina tradisional dengan tiga dadu. Ramal hasil lemparan dadu dengan lebih 50 jenis pasaran taruhan berbeza.

3 DaduMin RM 250+ Pasaran
LIVE
💛
Super Sic Bo
Evolution Gaming

Sic Bo dengan multiplier rawak sehingga 1000x. Setiap pusingan boleh membuat mana-mana taruhan bernilai ratusan kali ganda.

x1000 MultiplierMin RM 5
LIVE
🎯
Craps Live
Evolution Gaming

Permainan dadu Amerika yang penuh tenaga dan bunyi sorak. Antara pengalaman kasino paling meriah yang kini tersedia dalam talian.

MeriahMin RM 5
LIVE
🌀
Andar Bahar
Evolution Gaming

Permainan kad India yang sangat popular. Mudah dimainkan dan keputusan pantas — sesuai untuk sesiapa yang mahukan keseronokan segera.

50/50Min RM 2
LIVE
🃏
Teen Patti
Playtech

Permainan kad tiga kartu yang sangat digemari di Asia. Strategi ringkas dengan potensi kemenangan yang mengujakan.

3 KadMin RM 5
LIVE
🎡
Monopoly Live
Evolution Gaming

Gabungan roda keberuntungan dengan bonus Monopoly 3D. Permainan paling menghiburkan dalam kategori permainan meja interaktif.

Bonus 3DMin RM 2
LIVE
🎰
Crazy Time
Evolution Gaming

Roda keberuntungan gergasi dengan empat pusingan bonus yang menggembirakan. Multiplier sehingga 20,000x pada bonus Crazy Time.

x20,000 MaxMin RM 2
gtr88

Meja Aktif Sekarang

Sertai Meja yang Sedang Berlangsung

⚡ Lightning Baccarat – Meja 1
LIVE  Evolution Gaming  |  Dealer: Alicia  |  284 pemain
Player 0.95:1
Banker 0.95:1
Tie 8:1
🃏 Infinite Blackjack – Meja Umum
LIVE  Evolution Gaming  |  Dealer: Marco  |  512 pemain
Blackjack 3:2
Win 1:1
🐉 Dragon Tiger – Meja A
LIVE  GTR88 Exclusive  |  Dealer: Nurul  |  198 pemain
Dragon 1:1
Tiger 1:1
Tie 11:1
🎲 Super Sic Bo – Meja 3
LIVE  Evolution Gaming  |  Dealer: Sophie  |  143 pemain
Small 1:1
Big 1:1
Triple 150:1
♠ Casino Hold'em – VIP
LIVE  Evolution Gaming  |  Dealer: James  |  67 pemain
Call 1:1
AA Bonus 100:1

Panduan Perbandingan

RTP & Had Taruhan Setiap Permainan

Permainan RTP Terbaik Min (RM) Max (RM)
Blackjack99.5%250,000
Baccarat (Banker)98.94%2100,000
Casino Hold'em97.84%520,000
Dragon Tiger96.27%230,000
Sic Bo (Small/Big)97.22%210,000
Three Card Poker96.63%515,000
Crazy Time96.08%25,000
Bonus Meja GTR88: RM 388 Kredit Percuma untuk Ahli Baharu!
Deposit pertama anda di GTR88 dan gunakan bonus RM 388 di mana-mana meja pilihan anda — Blackjack, Baccarat, Poker dan banyak lagi. Syarat kelayakan mudah.
Tuntut Bonus
gtr88

Mengapa Permainan Meja di GTR88 Menjadi Pilihan Utama Pemain Malaysia?

Permainan meja kasino telah lama menjadi lambang kehebatan dan kehalusan dunia perjudian. Berbeza daripada slot yang bergantung sepenuhnya kepada mesin, permainan meja melibatkan strategi, keputusan, dan kemahiran pemain — menjadikannya lebih menarik bagi mereka yang ingin terlibat secara aktif dalam permainan mereka. Di GTR88, kami memahami nilai tersebut dan menyediakan koleksi permainan meja paling lengkap yang pernah ada untuk pemain Malaysia.

Platform permainan meja GTR88 dibangunkan bersama nama-nama besar industri seperti Evolution Gaming, Pragmatic Play Live dan Playtech. Setiap meja yang anda sertai menggunakan teknologi penstriman video berkualiti tinggi, memastikan anda dapat melihat setiap pergerakan dealer dengan jelas — sama ada dari komputer riba di pejabat mahupun dari telefon pintar semasa bersantai di rumah.

Blackjack: Raja Permainan Meja Kasino

Antara semua permainan meja yang ada di GTR88, Blackjack memegang tempat tertinggi dalam hati ramai pemain. Ini bukan tanpa sebab. Dengan strategi asas yang betul, RTP Blackjack boleh mencapai 99.5% — bermakna tepi rumah hanya 0.5%. Ini menjadikan Blackjack antara permainan kasino yang paling menguntungkan pemain jika dimainkan dengan bijak.

GTR88 menawarkan pelbagai varian Blackjack termasuk Classic, Infinite, Speed dan VIP. Untuk pemula, Infinite Blackjack adalah pilihan terbaik kerana had tempat duduk yang tiada batas bermakna anda sentiasa boleh bermain tanpa menunggu. Bagi pemain yang lebih berpengalaman dan ingin pengalaman lebih eksklusif, meja VIP Blackjack GTR88 menyediakan suasana yang lebih tenang dan had taruhan lebih tinggi.

Baccarat: Permainan Pilihan Pemain Asia

Tidak dapat dinafikan bahawa Baccarat adalah permainan meja paling popular di kalangan pemain Asia, termasuk Malaysia. Kesederhanaan peraturan — hanya pilih Player, Banker atau Tie — menjadikannya mudah difahami oleh pemain dari semua peringkat pengalaman. Di GTR88, kami menyediakan lebih sepuluh varian Baccarat termasuk Classic, Speed, Lightning dan VIP untuk memastikan setiap jenis pemain menemukan meja yang sesuai.

Satu tip penting untuk pemain Baccarat di GTR88: taruhan Banker mempunyai RTP tertinggi pada 98.94%, walaupun terdapat komisen kecil 5% pada kemenangan Banker. Sebaliknya, taruhan Tie menawarkan pembayaran 8:1 tetapi mempunyai peluang yang jauh lebih rendah — sesuai sebagai pertaruhan sampingan yang kadang-kadang, tetapi bukan sebagai strategi utama.

Deposit Mudah, Withdraw Pantas di GTR88

Salah satu perkara yang paling dihargai oleh pemain Malaysia di GTR88 adalah kemudahan proses deposit dan pengeluaran wang. Kami menyokong semua kaedah pembayaran tempatan yang popular — Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow serta FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Semua deposit diproses dalam masa beberapa saat, tanpa sebarang yuran tambahan.

Untuk pengeluaran kemenangan, GTR88 memproses semua permintaan dalam tempoh 24 jam. Pemain VIP GTR88 mendapat perkhidmatan pengeluaran segera yang diproses dalam masa kurang dari satu jam. Ini adalah komitmen GTR88 untuk memastikan setiap sen kemenangan anda sampai ke tangan anda dengan cepat dan selamat.

Soalan Lazim

Soalan Kerap Ditanya

Dragon Tiger adalah pilihan terbaik untuk pemula. Hanya ada dua kad — pilih mana yang lebih tinggi. Mudah difahami dan sesuai untuk semua peringkat. Baccarat juga merupakan pilihan yang baik dengan hanya tiga pilihan taruhan asas.

Kebanyakan meja GTR88 bermula dari RM 2 sahaja. Meja seperti Infinite Blackjack dan Dragon Tiger Classic menerima taruhan dari RM 2. Meja VIP pula memerlukan minimum RM 100 hingga RM 500 bergantung pada jenis permainan.

Ya, semua meja dalam kategori Live Casino GTR88 menggunakan dealer manusia sebenar yang bertugas dari studio berkualiti tinggi. Anda boleh melihat dan berinteraksi dengan dealer secara langsung melalui fungsi live chat yang tersedia di setiap meja.

Sudah tentu! Semua permainan meja GTR88 dioptimumkan sepenuhnya untuk peranti mudah alih iOS dan Android. Muat turun aplikasi GTR88 untuk pengalaman yang lebih lancar, atau akses terus melalui pelayar mudah alih anda tanpa perlu muat turun apa-apa.

Daftar akaun baharu di GTR88, buat deposit pertama anda menggunakan mana-mana kaedah pembayaran Malaysia yang kami sokong, dan bonus akan dikreditkan secara automatik ke akaun anda. Bonus boleh digunakan terus di meja-meja pilihan tanpa langkah tambahan.
 Dasar Privasi GTR88

Semua data peribadi dan kewangan anda dilindungi dengan piawaian keselamatan tertinggi. GTR88 tidak pernah berkongsi maklumat anda tanpa kebenaran. Baca selengkapnya.

gtr88

Kelebihan Platform

Apa yang Menjadikan GTR88 Berbeza daripada Platform Lain?

Studio Berkualiti HD
Semua meja live GTR88 dikendalikan dari studio berkualiti HD dengan pencahayaan profesional. Anda boleh melihat setiap kad dan dadu dengan jelas dari mana-mana peranti.
Antara Muka Bahasa Melayu
GTR88 adalah satu daripada platform terawal yang menyediakan antara muka penuh dalam Bahasa Melayu — memudahkan pemain Malaysia memahami setiap butang dan arahan.
Keadilan Terjamin
Semua permainan meja GTR88 disemak oleh badan audit bebas. Penjana kad rawak dan prosedur dealer mengikut piawaian antarabangsa yang ketat.
Sokongan Berbahasa Melayu 24/7
Pasukan sokongan pelanggan GTR88 yang fasih berbahasa Melayu sedia membantu anda melalui live chat, WhatsApp dan Telegram bila-bila masa yang anda perlukan.
♠A
♥K
♦Q
♣J

Jom Main Sekarang

60+ Meja Menanti Anda di GTR88 — Sertai Hari Ini!

Blackjack, Baccarat, Poker, Dragon Tiger dan banyak lagi. Daftar percuma dan tuntut bonus selamat datang RM 388 anda sekarang.

⚠️ Untuk pemain berumur 18 tahun ke atas sahaja. Permainan Bertanggungjawab.

English